N & H spol. s r.o.
Nová kolonie 2604/8
155 00 Praha 5 - Stodůlky
tel.: +420 724 025 027
E-mail: info@heveawood.cz

N & H spol. s r.o.

Naša firma bola založená v roku 2002 ako obchodné zastúpenie rodinnej továrne Thai Binh 1 Private Enterprise pre Českú republiku a Slovensko. Továreň s výrobnými halami cca. 20000 m2 a 300 zamestnancami leží asi 40 km severovýchodne od Ho Chi Minh City vo Vietname.

Naším hlavným produktom sú surové škárové dosky z Hevea v rôznych formátoch, ale tiež hotové výrobky - napríklad dvierka, rôzne súčasti kuchynských liniek, jedálenské súpravy a masívny nábytok do domácnosti a do kancelárie. Naše výrobky vyvážame prevažne do Japonska, Taiwanu, Ameriky a čiastočne aj do Nemecka a Francúzska.

Na slovenský trh sme so špárovými doskami z Hevea vstúpili začiatkom roka 2012. Zakrátko sa nám podarilo tento nový sortiment presadiť - predáva sa najviac na výrobu masívnych drevených schodísk, kuchynských pracovných dosiek a jedálenských súprav. Pomohlo nám, že už predtým tu bola táto drevina známa a hojne predávaná ako masívna drevená podlaha.

Sme jediným a priamym dovozcom pre Českú republiku a Slovensko.

Hevea (označovaná tiež ako malajský dub, kaučukovník, eco wood či rubber wood) sa svojím vzhľadom a vlastnosťami nijako zásadne nelíši od klasického európskeho dreva - duba, ale je skoro o polovicu lacnejší! Môžeme teda ponúkať tovar s pomerne vysokou kvalitou za nízke ceny.

Medzi našich stálych zákazníkov, okrem obchodných partnerov ako ASKO a.s., Démos Trade, a.s., Volka a syn, spol. s r.o, Kili a.s., Weyland Holz, spol. s r.o., JAF HOLZ, spol. s r.o., Andreas popp GmbH apod, patria aj poprední výrobcovia masívnych schodísk, napr. SWN Moravia, s.r.o, SMIP spol. s r.o, JEMA Svitavy a.s., JK Plus, s.r.o, Tomax WM, s.r.o a Intermonex, s.r.o.

V súčasnej dobe zavádzame priamy predaj zo skladu aj malým odberateľom, čo robí naše produkty cenovo ešte viac atraktívnymi. Tovar môžeme svojim zákazníkom vydávať buď priamo zo skladu alebo dodávať až na miesto určenia (po celej Európe) podľa ich želania.

Okrem Českej republiky a Slovenska sa sústredíme tiež na trhy susedných krajín a krajín EÚ a neustále hľadáme vhodných obchodných partnerov a nové formy spolupráce..

Profil firmy N & H spol s.r.o.

V prípade otázok, či dopytu nás kontaktujte na tel. +421 908 833 007, alebo použite tento formulár: