1. PRODUKTY Z VLASTNEJ VÝROBY, DLHOROČNÁ SKÚSENOSŤ – ZARUČENÁ KVALITA

Naša rodinná továreň Thai Binh 1 Co., Ltd., s výrobnými halami cca 20 000 m2 a 200 zamestnancami leží asi 40 km severovýchodne od Ho Chi Minh City vo Vietname.

Ako to začalo

Továreň bola založená v roku 1997 a špecializuje sa hlavne na výrobu Hevea škorových dosiek. Okrem škároviek vyrábame aj polotovary a hotové výrobky, tiež z dreva Hevea (kuchynské dvierka, rôzne komponenty kuchynských liniek, jedálenské súpravy a masívny nábytok pre domácnosti a kancelárie. Naše výrobky vyvážame prevažne do Japonska, Taiwanu, Ameriky, Francúzska a v poslednej dobe aj do Belgicka.

Práca se dřevom

Počas 20. rokov svojej existencie sa nám podarilo vybudovať sieť spoľahlivých dodávateľov materiálu a zbierať početné skúsenosti (sladké i horké) okolo výroby Hevea škárovky. Dôležitý nie je len vzhľad, vysušenosti dreva, použité lepidlo ale aj zvolený spôsob sušenia, lepenie apod. Keď nie je drevo napr. Dostatočne vysušené alebo došlo k moc rýchlemu vysušeniu, má tendenciu ďalej pracovať a krútiť sa, čo je veľký problém pre následné stolárske práce. 

V tropických oblastiach je veľa druhov drevín, ale vybrali sme si práve drevo Hevea, pretože s Hevea vieme najlepšie.

2. ŠIROKÝ VÝBER HEVEA ŠKÁROVIEK A PRODUKTOV

V ponuke okrem Hevea škároviek nájdete aj polotovary, napr. kuchynské pracovné dosky, hranoly na výrobu stolových nôh a stĺpcov, nášľapy a podstupne, v rôznych hrúbkach a rozmeroch. Snažíme sa kombinovať ich formáty tak, aby si zákazník vždy našiel to, čo potrebuje a s najmenším orezom.

3. UŽ 15 LET JSME NA SLOVENSKOM TRHU

Začiatkom roku 2003 sme začali ako prvá ponúkať Hevea škárovky na slovenskom trhu. Zakrátko sa nám podarilo tento nový sortiment presadiť – predáva sa najviac na výrobu masívnych drevených schodísk, kuchynských pracovných dosiek a jedálenských súprav. Pomohlo nám, že už predtým tu bola táto drevina známa a hojne predávaná ako masívna drevená podlaha.

V roku 2012 sme otvorili pobočku na slovenskom.

Medzi našich stálych zákazníkov, okrem obchodných partnerov ako ASKO a.s., Démos Trade, a.s., Volka a syn, spol. s r.o., Kili a.s., Weyland Holz, spol. s r.o., JAF HOLZ, spol. s r.o., Andreas Popp GmbH pod., patrí aj poprední českí výrobcovia masívnych schodísk, ako je napr. SWN Moravia, s.r.o., SMIP spol. s r.o., JEMA Svitavy a.s., JK Plus, s.r.o., Tomax WM, s.r.o. a Intermonex, s.r.o.

4. PREDÁVÁME AJ MALÝM ZÁKAZNÍKOM

V poslednej dobe zavádzame priamy predaj i malým odberateľom, čo činí naše produkty cenovo ešte viac atraktívnymi. Tovar môžeme svojim zákazníkom vydávať buď priamo zo skladu, alebo dodávať až k miestu určenia (po celej Európe) podľa ich priania. Okrem Českej a Slovenskej republiky sa sústredíme tiež na trhy susedných krajín a krajín EÚ a neustále hľadáme vhodné obchodných partnerov a nové formy spolupráce

V prípade dopytu nás kontaktujte na telefónoch:

  • +420 724 025 027 (Česká republika)
  • +421 908 833 007 (Slovenská republika)